Zvolte jazyk: Česky Slovensky
Sponkovačky OMER, spony OMER
Přidejte se k nám na facebooku Nejnovější zprávy o nás přes twitter 
 


... KVALITA, SPOLEHLIVOST, VÝKON  

Domácí stránka OMER FIRMA SPONKOVAČKY SPONY SERVIS KONTAKT
 

   SORTIMENT

 
Katalog výrobce sponkovaček OMER Připravili jsme pro Vás nový přehledový sortiment katalogu sponkovaček, sešívaček a hřebíkovaček OMER ve kterém najdete přehledně uvedené aplikace a vhodné nářadí. Doufáme, že Vám bude dobrým pomocníkem při výběru Vaší nové sponkovačky, hřebíkovačky nebo sešívačky. PDF KATALOG Stahujte kliknutím ZDE nebo klikněte na obrázek.

Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte.

Sponkovačka řady 740
Sponkovačka OMER řady 740. Nejuniverzálnější řada pokrývá všechny nejrozšířenější spojovače dostupné na Českém a Slovenském trhu. Pokud potřebujete sponkovačku pro Vaše stávající spony, můžete si být jistí, že ji najdete v řadě 740 !
Pinkovačka pneumatická OMER
I přes ucelený dsortiment nářadí pro hřebíkování a sponkování je nejznámější nářadí v srdci Evropy  řada pinkovaček OMER. Spolehlivost, odolnost je hlavním znakem thoto typu nářadí.
 
Sponkovačka pro stavby
Produktová řada sponkovaček MORE je ekonomickým provedením našich vlajkových lodí a patří sem i produkty, které nejsou vyráběny v OMER, ale našimi partnery.
 
Sešívačka pneumatická
OMER je nejen výrobce standardního sortimentu, ale zákazníci mají k dipozici i řadu úprav základního nářadí - viz sešívačky s pneumatickým ramenem.
 
Nástroj na C kroužky hog ring
Velice oblíbenými nástroji v automobilovém průmyslu jsou HOG-RING sponkovačky. Jejich využití při sponkování sedaček a čalounění nekončí. V hojné míře jsou nástroje dodávány do stavebnictví pro sponkování klecí gabionů.
 
 
Čalounická sponkovačka
Čalounické pistole jsou považovány za nástroje na kterých již není co inovovat. Prozkoumejte náš katalog a přesvědčíte se, že OMER není jen výroba, ale také vývoj ve kterém se dokážeme dívat na problémy ve sponkování kreativně. Post tvarování sponek, precizní automatické spouště, jemné regulace kadence, vylehčování, optimalizace tvaru, atd. atd.
 
Ruční průmyslová sešívačka OMER
Sešívací kleště nejsou v OMER "jen" kleště. Jsou konstruovány na průmyslové spojovače a tak můžete zapomenout na předražené náplně kupované v kancelářských velkoobchodech. Kvalitní materiály jsou dopřávány i mechanickým sponkovačkám v našem sortimentu.
Sponkovačka ruční  OMER
Co se dá povědět o pneumatických sešívacích kleštích z provenience OMER, to platí pro ruční sponkovačky dvojnásob. Řada firem s  nespokojena s nákupy desítek kusů nekvalitních sponkovaček ročně , si následně pořizuje sice sponkovačky dražší, ale ze sortimentu OMER. Úspory na sponkování díky kvalitě OMER jsou okamžité. Významným odvětvím je systém sponkovaček na plastové sponky OMER RAPTOR.
Elektrická sponkovačka
Elektrické nářadí je pro mnoho montážních firem základem a proto nechybí ani v našem sortimentu. Elektrické hřebíkovačky a sponkovačky pokrývají základní aplikace v čalounictví a nábytkářství.
Hřebíkovačka na hřebíky v pásku
Hřebíkování jsme posunuli na další úrověň. Kromě hřebíkovaček na obyčejné hřebíky, jsme uvedli na trh i hřebíkovačky pro hřebíkování do BETONU a hřebíkování PLASTOVÝMI HŘEBÍKY.

Hřebíkovačka na hřebíky na drátku

Hřebíkovačky OMER jsou synonymem kvality za rozumnou cenu. Ve spojení s hřebíky OMER tvoří spolehlivý tandem, který ocení všechny firmy, kde je hřebíkování klíčovou komponentou výroby.

Automatická hřebíkovačka OMER

V současné době velice oblíbenou produktovou řadou jsou automatizační moduly vycházející z klasického nářadí pro malé až střední zátěže. Vynikající poměr výkon/cena umožňuje cenově příznivý vstup do strojního sponkování.

Automatická sponkovačka OMER
Systémové moduly jsou dostupné v podstatě pro každé nářadí v sortimentu. Zákazníci mají možnost zakázkového návrhu a realizace sponkovačky dle specifických potřeb výroby.

 
POZNÁMKA: Výše uvedená tabulka je průřezem základních sponkovaček OMER. Některé sponkovačky a hřebíkovačky jsou záměrně vynechány, protože se jim rozsáhleji věnují pdf katalogy nebo jsou produkty vynechány díky primární distribuci v jiné geografické oblasti. Pokud máte starší sponkovačku nebo produkt distribuovaný v jiné geografické oblasti kontaktujte nás prosím.
 

RYCHLÉ KONTAKTY     OBOROVÉ ODKAZY 
       
HOT-LINE     Adresář Obaláře
+420 607 237 237     Sponkovačky Josef Kihlberg
       
ESHOP MALOOBCHOD     Sponky
www.sesivacky.cz     Sešívačky Mezger
       
E-MAIL     Kartonážní sešívačka DAMET
info@OMER.cz     Zošívačky eshop
       
Video knihovna    
       

© 2017 KUDA PACKAGING - Sponkovačky a spony OMER